התחבר/י

אימון תזונה בשיטת NLP

ללמוד להתחבר לאינסטינקט הבריא בשיטת NLP -

זה הזמן להפסיק עם הדיאטות ולהתחיל להרזות!

אחרי שנים שסיפרו לכם שכדי לרדת במשקל ולעשות דיאטה, אתם צריכים להילחם בעצמכם, לוותר על דברים שאתם אוהבים ולהכניע את הדחף הלא בריא שלכם לאכול, אני מזמינה אתכם לעשות אימון תזונה ייחודי שיעזור לכם לעבור שינוי מחשבתי והתנהגותי ולגלות שאפשר לרדת במשקל בקלות ולשמור על הרצוי לאורך שנים. דיאטה בשיטת NLP מחברת אתכם מחדש לאינסטינקט הבריא שלכם, כדי שתאכלו את הכמות המתאימה לכם בדיוק וכך תשמרו על משקל אידאלי ללא מאמץ. מה הופך את השיטה לפשוטה כל כך? הרזיה דרך הראש מרגילה אתכם באופן אינסטינקטיבי לאכול רק כשאתם רעבים ולהפסיק לאכול כשאתם שבעים. בשונה מכל מאמן תזונה או מאמנת תזונה שפגשתם עד היום, אימון תזונה בשיטת NLP, אינו בונה לכם תפריטים ואינו סופר קלוריות. בשיטת NLP ההרזיה מתרחשת דרך הראש, מה שאומר שאנחנו נשנה את הדרך שבה אתם חושבים על אוכל ונחבר אתכם מחדש לחוויה הטבעית של אכילה מתוך צורך פיזיולוגי ולא מתוך צורך רגשי. הרזיה בשיטתNLP זו הדרך בה הגוף שלכם ייהנה מצריכת כמות האוכל המדויקת שהוא זקוק לה מבלי להרגיש שוויתרתם על דבר. אני מזמינה אתכם לבחור מאמנת תזונה עם ניסיון רב ותוצאות מוכחות בקרב אינספור נשים, גברים וילדים שכבר הצליחו לרדת במשקל בקלות עם הרזיה דרך הראש בשיטת NLP.

בואו נגלה את הדרך שלכם להצלחה!
מרגישים שאתם נאבקים בכל פעם שאתם עושים דיאטה?
גם אתם מוותרים על דברים שאתם אוהבים בשביל לרדת במשקל?
בכל פעם אחרי שסיימתם את הדיאטה אתם עולים אפילו יותר?

אפשר להרזות בקלות ללא דיאטה ותרופות - ולשמור על המשקל לאורך זמן!

השאירו פרטים וגלו שזה אפשרי:

איך יורדים במשקל בקלות? הרזיה דרך הראש בשיטת NLP!

כולנו נולדנו עם אינסטינקטים טבעיים של רעב ושובע שנהרסו לאורך השנים. כבר מזמן שאנחנו לא אוכלים מכיוון שאנחנו רעבים, אלא כתחליף לצרכים רגשיים אחרים. יעיל ופשוט בשיטת NLP אחבר אתכם חזרה לאינסטינקט הטבעי שלכם ולמקורות הכוח שלכם, שיאפשרו לכם לאכול בדיוק כמה שאתם צריכים ומבלי להשתמש באוכל כתחליף וכפיצוי לדברים אחרים.
בשונה מרוב סוגי הדיאטות, שיטת NLP יוצרת שינוי תודעתי עמוק, שהופך להיות חלק מכם ואינו מוכתב לכם באופן מלאכותי מהחוץ. הרזיה דרך הראש בשיטת NLP זאת הדרך המושלמת לשמירה על המשקל לאורך זמן ובקלות.
דיאטה בשיטת NLP לא מנסה לשכנע אתכם להרזות. אלא משנה מהבסיס את מערכת היחסים שלכם עם האוכל שאתם אוכלים. תוך מספר מפגשים נאתר את הרגעים שבגללם אבדתם קשר לתחושת השובע והרעב הטבעיים שלכם ובמקומם נחבר אתכם לתחושות מעצימות שאינן תלויות במחשבות על אוכל. ההרזיה שתבוא בעקבות התהליך היא פשוט תוצאה של תזונה נכונה המותאמת לצרכים האמיתיים של הגוף שלכם. יחד ניצור עבורכם מציאות חיובי ומאפשרת, בה תגלו שאתם מאבדים משקל בעקבות שינוי תודעתי המחבר אתכם למקורות הכוח שלכם.

איך יורדים במשקל ? - סיפורה של ר'

“אם תעזרי לי לרדת במשקל, זאת לא תהיה חכמה כזאת גדולה. עשיתי את זה כבר אלף פעם ועם אלף דיאטות שונות. אבל אם יש לך שיטה שתעזור לי לשמור על המשקל אחרי שירדתי, אז את כבר קוסמת!”. ר’ אמרה לי, עם חיוך מובס של חיילת למודת קרבות.
צחקתי. “אני ממש לא קוסמת”, אמרתי. אבל ידעתי שאם ר’ תשתף פעולה עם הטכניקות היעילות של הרזיה בשיטת NLP, היא תגלה שהיא יכולה לרדת במשקל, לשמור עליו, ולעשות את זה ללא מאמץ מיוחד.
עכשיו זה היה תורה של ר’ לצחוק, “ללא מאמץ??? עשית פעם דיאטה??? את יודעת על כמה דברים הייתי צריכה לוותר בשביל לעשות דיאטה? וויתרתי על מאכלים שאני אוהבת, ארוחות ומפגשים חברתיים שפחדתי שאתפתה לאכול בהם, מיליון דברים שקשורים באוכל – וכשאת בדיאטה את מבינה שהכל קשור באוכל! הכל!”.

מה זה אכילה רגשית?

“כשאני עצובה אני אוכלת. כשאני מתוסכלת אני אוכלת. אני אוכלת כדי לחגוג הצלחות וכדי להתאבל על כישלונות”, ר’ מספרת לי. אני יודעת שר’ לא לבד. כבר מזמן שהאוכל שאנחנו אוכלים איבד את התפקיד הפיזיולוגי שלו, כדלק שמייצר אנרגיה לשרירים ולגוף, והפך עבור רבים מאתנו לפיצוי ותחליף רגשי לאינסוף דברים. הגיע הזמן שנקטע את ההקשר הרגשי לאוכל ונחזיר אותו למקומו הטבעי!

איך מפסיקים אכילה רגשית?

אז מה בתפריט?”, ר’ שאלה בפגישתנו הראשונה.
“אין תפריט”, אמרתי, “אוכל הוא לא הבעיה שלך. הדרך שבה את חושבת על אוכל, הפנייה שלך לאוכל כפיצוי על דברים אחרים, אלה הבעיות. בואי נשנה את אלה. לתמיד”.
ר’ ואני צללנו אל הטיפול. ב-6 מפגשים מרתקים גילינו שמאז השירות הצבאי שלה, ר’ הפכה את משקל הגוף שלה לשכבת הגנה נוספת מפני פגיעות רגשיות. מבלי להבין זאת, ר’ הרגישה שמשקל הגוף העודף שלה, מרחיק ממנה אנשים ולמעשה מגן עליה מפניהם. האוכל הפך למקום מפלט מפני כאב, בדידות ושעמום.
הגיע הזמן לחבר את ר’ למקורות הכוח שלה. הגיע הזמן שר’ תלמד מחדש לזהות את תחושת הרעב והשובע הפיזיולוגיים שלה. לאישה המדהימה שיושבת מולי יש כל כך הרבה לתת לעולם ואין לה שום סיבה להרחיק ממנה אנשים. יש לה כוחות מדהימים שכל מי שפוגש אותה רואה – הגיע הזמן שתראה אותם בעצמה!

להצליח לרדת במשקל עם שיטת NLP

כעבור חצי שנה נתקלתי בר’ במקרה ברחוב. השינוי המחשבתי הוביל לירידה במשקל, אפשר היה לראות את זה עוד מרחוק. “איך אני שמחה שנפגשנו”, היא אמרה, “השינוי שעשיתי בזכותך הוא כל כך גדול, שאני לא יודעת איך להודות לך! זה לא רק המשקל שהשתנה – זה הכל! זה איך שאני חושבת על אוכל, זה איך שאני חושבת על עצמי!”. תחושת האושר שלה הייתה מדבקת, הרגשתי את זה בחיוך שהמשיך ללוות אותי להמשך היום. לא משנה כמה פעמים ראיתי את זה קורה, זה עדיין מדהים אותי כל פעם מחדש – השינוי המרגש שאנשים עוברים בזכות הטכניקה האפקטיבית

למה קשה לרדת במשקל?

למה דיאטות לא עובדות?

לא פעם שמעתי ממטופלים שבתקופת דיאטה הם מרגישים שהם אוכלים אפילו יותר. האיסור וההגבלות שהדיאטה יוצרת, הופכים את העיסוק באוכל לבלתי נפסק. כמו גם בולמוסי האכילה, בניסיון לפצות על תחושת החוסר לפני תחילת הדיאטה ואחרי שהיא הסתיימה. כל אלה הופכים למאבקים אינסופיים, ירידות ועליות דרסטיות במשקל ותחושת כישלון שמלווה אותם באופן מתמיד.
3 הסיבות העיקריות שבגללן אנחנו נכשלים כשאנחנו עושים דיאטה:
  1. דיאטה היא תקופה של סבל המלווה בתחושות שליליות – בגלל זה לפניה ואחריה אנחנו נאכל יותר בכדי לפצות על מה ש”פספסנו”. במהלך תקופת הדיאטה נרגיש שאנו מונעים מעצמנו הנאות או שנכשלנו במשימה שלקחנו על עצמנו.
  2. דיאטה יוצרת עיסוק מוגבר באוכל – הדיאטה רק נותנת לנו יותר סיבות לחשוב על אוכל! מתי אוכלים? כמה אוכלים? האם יש לי את המזון הדרוש כדי לעמוד בתנאי התפריט? כל אלה בעצם מגבירים את תחושת הרעב ודוחפים אותנו לקראת אכילה חסרת שליטה.
  3. דיאטה מנתקת אתכם מהצרכים האמיתיים שלכם – דיאטה מוכתבת מהחוץ ולכן הכמויות ושעות הארוחות אינן מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. התכתיבים החיצוניים רק מגבירים את תחושת חוסר השליטה שלכם והופך את האוכל, שהוא דבר נפלא ומזין, לאויב שאתם תמיד מפסידים לו.

מפסיקים עם הדיאטות ומתחילים להרזות!

השאירו פרטים וגלו שזה אפשרי:

קשה לתאר במילים את השינוי שהילדה שלי עברה בזכותך.

זה מדהים ומרגש והכל בזכותך 🙂 תודה לך מעומק הלב❤

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

קשה לתאר במילים את השינוי שהילדה שלי עברה בזכותך.

זה מדהים ומרגש והכל בזכותך 🙂 תודה לך מעומק הלב❤

קבע/י פגישה

מלא/י את הטופס למטה, וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטים ליצירת קשר
מידע על הפגישה
זמן ושעה מועדפים

השאירו פרטים ונצא לדרך חדשה:

״נרשמתי ללימודים בטכניון סיגל עשיתי את זה!!!!!!!!!!

הייתי חייבת לשתף ❤״