ללמוד להתחבר לאינסטינקט הבריא בשיטת NLP -

זה הזמן להפסיק עם הדיאטות ולהתחיל להרזות!

אחרי שנים שסיפרו לכם שלרדת במשקל ולעשות דיאטה, הם תמיד כוללים מלחמות, מאבקים וויתורים, בהם אתם צריכים להכניע את הדחף הלא בריא שלכם, אני מזמינה אתכם לעשות שינוי מחשבתי והתנהגותי שבזכותו תפסיקו להיאבק במשקל ותגלו שלגוף שלכם יש אינסטינקט בריא לאכילה נכונה. כמה זה פשוט? בהרזיה דרך הראש בשיטת NLP – פשוט תאכלו רק כשאתם רעבים ותפסיקו לאכול כשאתם שבעים. בדרך זו הגוף שלכם ייהנה מצריכת כמות האוכל המדויקת שהוא זקוק לה, ואתם תחזרו למשקל האידאלי שלכם – שילווה אתכם מעכשיו ולאורך שנים קדימה! 

מרגישים שאתם נאבקים בכל פעם שאתם עושים דיאטה?

 

גם אתם מוותרים על דברים שאתם אוהבים בשביל לרדת במשקל?

 

בכל פעם אחרי שסיימתם את הדיאטה אתם עולים אפילו יותר?

 

אפשר להרזות בקלות ללא דיאטה ותרופות - ולשמור על המשקל לאורך זמן! 
השאירו פרטים וגלו שזה אפשרי:

לשיחת הכוונה ראשונית השאירו פרטים:

תודה, עשיתם את הצעד הראשון!

אתקשר בקרוב:)

איך יורדים במשקל בקלות? הרזיה דרך הראש בשיטת NLP! 

כולנו נולדנו עם אינסטינקטים טבעיים של רעב ושובע שנהרסו לאורך השנים. כבר מזמן שאנחנו לא אוכלים מכיוון שאנחנו רעבים, אלא כתחליף לצרכים רגשיים אחרים. בשימוש יעיל ופשוט בשיטת NLP אחבר אתכם חזרה לאינסטינקט הטבעי שלכם ולמקורות הכוח שלכם, שיאפשרו לכם לאכול בדיוק כמה שאתם צריכים ומבלי להשתמש באוכל כתחליף וכפיצוי לדברים אחרים.  

שיטת NLP יוצרת שינוי תודעתי עמוק, שהופך להיות חלק מכם ואינו מוכתב לכם באופן מלאכותי מהחוץ – כמו רוב סוגי הדיאטה. זאת הדרך המושלמת לשמירה על המשקל לאורך זמן ובקלות. 

שיטת NLP לא מנסה לשכנע אתכם להרזות. אלא משנה מהבסיס את מערכת היחסים שלכם עם האוכל שאתם אוכלים. תוך מספר מפגשים נאתר את הרגעים שבגללם אבדתם קשר לתחושת השובע והרעב הטבעיים שלכם ובמקומם נחבר אתכם לתחושות מעצימות שאינן תלויות במחשבות על אוכל. ההרזיה שתבוא בעקבות התהליך היא פשוט תוצאה של תזונה המותאמת לצרכים האמיתיים של הגוף שלכם. במציאות מאפשרת וחיובית תגלו שאתם מאבדים משקל בעקבות שינוי תודעתי שיחבר אתכם למקורות הכוח שלכם. 

איך יורדים במשקל ? - סיפורה של ר'  

"אם תעזרי לי לרדת במשקל, זאת לא תהיה חכמה כזאת גדולה. עשיתי את זה כבר אלף פעם ועם אלף דיאטות שונות. אבל אם יש לך שיטה שתעזור לי לשמור על המשקל אחרי שירדתי, אז את כבר קוסמת!". ר' אמרה לי, עם חיוך מובס של חיילת למודת קרבות.

 

צחקתי. "אני ממש לא קוסמת", אמרתי. אבל ידעתי שאם ר' תשתף פעולה עם הטכניקות היעילות של שיטת NLP, היא תגלה שהיא יכולה לרדת במשקל, לשמור עליו, ולעשות את זה ללא מאמץ מיוחד. 

 

עכשיו זה היה תורה של ר' לצחוק, "ללא מאמץ??? עשית פעם דיאטה??? את יודעת על כמה דברים הייתי צריכה לוותר בשביל לעשות דיאטה? מאכלים שאני אוהבת, ארוחות ומפגשים חברתיים שפחדתי שאתפתה לאכול בהם, מיליון דברים שקשורים באוכל – וכשאת בדיאטה את מבינה שהכל קשור באוכל! הכל!".

back-6.png
Artboard 5.png

להצליח לרדת במשקל עם שיטת NLP

כעבור חצי שנה נתקלתי בר' במקרה ברחוב. השינוי המחשבתי הוביל לירידה במשקל, אפשר היה לראות את זה עוד מרחוק. "איך אני שמחה שנפגשנו", היא אמרה, "השינוי שעשיתי בזכותך הוא כל כך גדול, שאני לא יודעת איך להודות לך! זה לא רק המשקל שהשתנה - זה הכל! זה איך שאני חושבת על אוכל, זה איך שאני חושבת על עצמי!". תחושת האושר שלה הייתה מדבקת, הרגשתי את זה בחיוך שהמשיך ללוות אותי להמשך היום. לא משנה כמה פעמים ראיתי את זה קורה, זה עדיין מדהים אותי כל פעם מחדש - השינוי המרגש שאנשים עוברים בזכות הטכניקה האפקטיבית 

מה זה אכילה רגשית? 

"כשאני עצובה אני אוכלת. כשאני מתוסכלת אני אוכלת. אני אוכלת כדי לחגוג הצלחות וכדי להתאבל על כישלונות", ר' מספרת לי. אני יודעת שר' לא לבד. כבר מזמן שהאוכל שאנחנו אוכלים איבד את התפקיד הפיזיולוגי שלו, כדלק שמייצר אנרגיה לשרירים ולגוף. רבים מאתנו כפיצוי ותחליף רגשי לאינסוף דברים. הגיע הזמן שנקטע את ההקשר הרגשי לאוכל ונחזיר אותו למקומו הטבעי!

איך מפסיקים אכילה רגשית? 

"אז מה בתפריט?", ר' שאלה בפגישתנו הראשונה.

"אין תפריט", אמרתי, "אוכל הוא לא הבעיה שלך. הדרך שבה את חושבת על אוכל, הפנייה שלך לאוכל כפיצוי על דברים אחרים, אלה הבעיות. בואי נשנה את אלה. לתמיד".

ר' ואני צללנו אל הטיפול. ב-6 מפגשים מרתקים גילינו שמאז השירות הצבאי שלה, ר' הפכה את משקל הגוף שלה לשכבת הגנה נוספת מפני פגיעות רגשיות. מבלי להבין זאת, ר' הרגישה שמשקל הגוף העודף שלה, מרחיק ממנה אנשים ולמעשה מגן עליה מפניהם. האוכל הפך למקום מפלט מפני כאב, בדידות ושעמום.

הגיע הזמן לחבר את ר' למקורות הכוח שלה. הגיע הזמן שר' תלמד מחדש לזהות את תחושת הרעב והשובע הפיזיולוגיים שלה. לאישה המדהימה שיושבת מולי יש כל כך הרבה לתת לעולם ואין לה שום סיבה להרחיק ממנה אנשים. יש לה כוחות מדהימים שכל מי שפוגש אותה רואה – הגיע הזמן שתראה אותם בעצמה!

למה קשה לרדת במשקל?

למה דיאטות לא עובדות?

  1. דיאטה היא תקופה של סבל המלווה בתחושות שליליות  - בגלל זה לפניה ואחריה אנחנו נאכל יותר בכדי לפצות על מה ש"פספסנו". במהלך תקופת הדיאטה נרגיש שאנו מונעים מעצמנו הנאות או שנכשלנו במשימה שלקחנו על עצמנו. 

  2. דיאטה יוצרת עיסוק מוגבר באוכל – הדיאטה רק נותנת לנו יותר סיבות לחשוב על אוכל! מתי אוכלים? כמה אוכלים? האם יש לי את המזון הדרוש כדי לעמוד בתנאי התפריט? כל אלה בעצם מגבירים את תחושת הרעב ודוחפים אותנו לקראת אכילה חסרת שליטה.

  3. דיאטה מנתקת אתכם מהצרכים האמיתיים שלכם - דיאטה מוכתבת מהחוץ ולכן הכמויות ושעות הארוחות אינן מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. התכתיבים החיצוניים רק מגבירים את תחושת חוסר השליטה שלכם והופך את האוכל, שהוא דבר נפלא ומזין, לאויב שאתם תמיד מפסידים לו.  

לא פעם שמעתי ממטופלים שבתקופת דיאטה הם מרגישים שהם אוכלים אפילו יותר. האיסור וההגבלות שהדיאטה יוצרת, הופכים את העיסוק באוכל לבלתי נפסק. כמו גם בולמוסי האכילה, בניסיון לפצות על תחושת החוסר לפני תחילת הדיאטה ואחרי שהיא הסתיימה. כל אלה הופכים למאבקים אינסופיים, ירידות ועליות דרסטיות במשקל ותחושת כישלון שמלווה אותם באופן מתמיד. 

3 הסיבות העיקריות שבגללן אנחנו נכשלים כשאנחנו עושים דיאטה:

מפסיקים עם הדיאטות ומתחילים להרזות!
השאירו פרטים וגלו שזה אפשרי:

תודה, אתקשר בקרוב:)

קשה לתאר במילים את השינוי שהילדה שלי עברה בזכותך.

זה מדהים ומרגש והכל בזכותך :) תודה לך מעומק הלב❤

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

logo.png

להמלצות נוספות >>

back-4.png