טיפול זוגי בשיטת NLP

הביטו קדימה, בעיות בזוגיות יכולות להיות דלת לפריצת דרך

אישית וזוגית! 

back-6.png

כבני אדם אנחנו משתנים כל הזמן. הזיכרונות שלנו מהעבר, הכישלונות וההצלחות שאנו חווים בהווה והניסיון שאנחנו צוברים לאורך הדרך, משפיעים על מי שאנחנו ביום-יום שלנו. הקשר הזוגי שלנו מכריח אותנו להתמודד עם מטענים פרטיים ומשותפים, שהופכים להיות מסובכים יותר בזוג ומורכבים יותר, ככל שחולף הזמן. 

השגרה, הילדים, הלחצים בעבודה והלחצים הכלכליים השונים, משפיעים על הזוגיות שלנו ומשנים אותה, באופן שמצריך תחזוקה מתמדת של הקשר הזוגי, ביחד כזוג ולחוד כפרטים בתוך הקשר הזוגי. כל אלה יכולים להעיר בנו פחדים וחרדות, כאבי עבר, מצבי רוח לא צפויים, קנאה בין בני זוג, אובססיביות בזוגיות, חרדת נטישה, התקפי זעם ועוד. חוסר היכולת להתגבר על כל אלה, יכול להוביל למתיחויות רבות בקשר ואף לפירוק הזוגיות וגירושין.

גם את מרגישה שבעלך לא דומה בכלל לגבר שבו התאהבת לפני שנים?

 

גם אתה חש שכל מה שאשתך אומרת לך זה רק הערות וביקורת?

 

האם אתם תקועים בזוגיות במשבר שאם לא היו לכם ילדים כבר הייתם מפרקים מזמן?

 

לא ממשיכים לחיות ככה!

השאירו פרטים ואראה לכם את דרך המלך לשיפור חיי הנישואין:

ייעוץ זוגי בשיטת NLP – להתגבר ולהצליח ביחד!

זוגות שמצליחים להתגבר על הקשיים והמחסומים האישיים והזוגיים בעזרת הכלים הנכונים, מגלים את עצמם ואת בני ובנות הזוג שלהם מחדש. הגילוי המחודש יוצר בסיס איתן לזוגיות מעצימה יותר, מתגמלת במיוחד ועמוקה הרבה יותר. 

שיטת NLP מציעה לכם את הכלים שיעזרו לכם למצוא את נקודות החוזק שלכם בקשר, באופן אישי וכזוג. במספר מפגשים נצליח להתגבר על מחסומים שמעכבים אתכם, ונתחבר לנקודות העוצמה שילוו ויעוררו את הקשר הזוגי שלכם אל עתיד של חוויות חדשות. 

טיפול זוגי - סיפורם של ו' ו-ל'

"אני חוזרת הביתה אחרי יום עבודה, נכנסת הביתה ורואה את כל השקיות של הקניות על הרצפה, בזמן שהאדון שוכב על הספה ורואה טלוויזיה! כמה זה קשה לשים את הקניות בארון! למה אני צריכה לעשות את כל זה לבד אחרי יום עבודה?????"

ל' כמעט לוחשת בזמן שהיא אומרת לי את המילים האלה. שפתיה מכווצות, אפשר להרגיש שהיא נלחמת לבלום את הכעס הגדול שעצור בתוכה מלהתפרץ החוצה. לפגישה הראשונה שלנו היא הגיעה לבדה. "בעלי בכלל לא מוכן לדבר על לבוא לטיפול. מבחינתו הכל בסדר. אני חושבת שהוא אפילו לא מעלה על דעתו שיש סיכוי שאני אקום ואעזוב יום אחד. להגיד לך את האמת? אפילו שאני כבר לא צעירה... אני מאוד קרובה לזה." 

בעלי לא עוזר בבית - זה רק סימפטום

ל' נשואה כבר 35 שנה. בשנים האחרונות היא מרגישה שמשהו דעך בקשר שלה עם בעלה. אבל זה לא רק הקשר ביניהם שדעך. הבנתי שאני צריכה להעיר בה משהו שנרדם עם השנים. מתחת לפני השטח זיהיתי אישה חזקה עם עוצמה רגשית אדירה ויכולת נתינה אינסופית, שפשוט איבדה את המניע הפנימי שלה. 

במהלך שני המפגשים הראשונים השתמשתי בטכניקות NLP כדי לחבר את ל' חזרה אל מקורות העוצמה הפנימיים שלה. זה היה נפלא לראות איך האור שחזר לה לעיניים גורם לה להיראות צעירה יותר בעשר שנים. "אני פשוט מרגישה נינוחה יותר", היא אמרה לי בסוף הפגישה. 

למחרת היא סיפרה לי בטלפון, ששוב היא חזרה הביתה מהעבודה והשקיות של הקניות היו מונחות על הרצפה, בזמן שבעלה צופה בטלוויזיה. "אז מה עשית?", שאלתי. "כלום", היא אמרה "התיישבתי על הספה לידו. גם אני צריכה לנוח", היא אמרה בחיוך. "ומה קרה עם שקיות הקניות?" שאלתי. "אחרי שנחתי, קמתי לסדר אותם - רגועה. ובלי שאמרתי כלום - ו' קם, נכנס אחריי למטבח, והתחיל לסדר יחד איתי. סידרנו את הקניות ביחד, זה היה מדהים!". הרגשתי שזה הרגע המתאים שגם בעלה ו', יצטרף למפגשים.

 

הדרכתי את מ' כיצד עליה להציג לבעלה את ההזמנה לטיפול. בעזרת המילים הנכונות ל' הצליחה לשכנע אותו להצטרף אלינו. למפגש הבא הם כבר הגיעו ביחד. 

העצמה זוגית בשיטת NLP - לגלות את הכוח שטמון בכם!

ו' בן ה-70 כבר 3 שנים בפנסיה. אחרי שנים של עשייה בתפקיד ניהולי במפעל מצליח, פתאום הוא מוצא את עצמו חסר מעש. אין ספק שזה פוגע בדימוי העצמי שלו. אומנם, הוא נהנה מפנסיה יפה, אך חוסר התעסוקה והתחושה הנוצרת לפיה כביכול אין לו תפקיד משמעותי בבית, גורמים לו להרגיש חסר אנרגיות וזקן עוד יותר מגילו. אין ספק שזה משפיע גם העל הזוגיות שלו עם ל'. זה לא סוד שמצב רוח רע זה דבר מדבק! 

בעזרת השימוש בטכניקות NLP יכולתי לחבר את ו' לגבר המצליח שתמיד היה, ולכוון אותו למצוא את הפרויקט שיעורר בו את שמחת העשייה שוב. מפתיע לגלות עד כמה התשובות נמצאות בתוכנו, אנחנו רק צריכים מישהו שיכוון אותנו אליהן. ו' סיפר שהוא שירת בקבע מספר שנים והשירות הצבאי קרוב מאוד לליבו. הצעתי שיתנדב עבור חיילים. עיניו של ו' התמלאו באור! פתאום הוא התחיל לדבר בהתלהבות והידיים שלו לא נחו לרגע. הבחנתי במבטה של מ', משהו במבט שלה השתנה כשהיא הסתכלה על בעלה, כאילו נזכרת בגבר הנלהב והבטוח, שבו התאהבה לפני כל כך הרבה שנים. כל מה שנותר לי לעשות הוא להסב את תשומת ליבם לשינוי שנוצר. להשפעה המיוחדת שיש להם אחד על השנייה. לכל הטוב שמחבר ביניהם כבר 35 שנה!!!

השאירו פרטים לייעוץ ראשוני מעצים:

למצוא מחדש את הזוגיות שלכם בטכניקת NLP  

אחרי חודש מתום המפגשים שלנו, התקשרתי לל' לשאול לשלומה. "אני יכולה להתקשר אלייך מחר?", היא אמרה, "אני בדיוק מתארגנת לצאת למסעדה. בעלי הזמין... רק לשנינו. כמעט ושכחתי איזה איש מדהים יש לי!", החיוך הגדול וההתרגשות שנשמעו בקול שלה, כבר סיפרו לי את כל מה שהייתי צריכה לדעת – אחרי שנים של זוגיות ו' ול' הצליחו למצוא אחד את השנייה מחדש.

טיפול זוגי בשיטת NLP
Artboard 11.png

השאירו פרטים ואשמח לספר לכם יותר עליי ועל השיטה בשיחה אישית:

טיפול זוגי בשיטת NLP

״אין עלייך סיגלי, אלופה שכמוך. רק בתחילת טיפול ומרגישה חיות והתרוממות, שינית בי המון בשני מפגשים, אין את מדהימה ועוצמתית, מאירה, פשוט קסם 😊 תודה שאת איתי תומכת לאורך הדרך 😘😘😘״

להמלצות נוספות >>

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

ערוץ 13 ממליץ על סיגל לטיפול NLP