החלומות שלנו משרטטים את הדרך שלנו להגשמה עצמית,

האמונה ביכולות שלנו - היא שגורמת לנו לצעוד בבטחה במעלה הדרך הזו!

במהלך עבודתי כמטפלת NLP יצא לי לפגוש לא פעם, נשים וגברים עם יכולות מדהימות, שמשהו בתוכם מנע מהם לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, ולהפכם להצלחה הגדולה שהם באמת יכולים להיות, אם בקריירה שלהם ואם בהגשמת חלומות אחרים.

פחד מכישלון, ביטחון עצמי נמוך, חוסר מוטיבציה, דחיינות ומחסומים אחרים, גרמו להם, פשוטו כמשהו, לוותר על החלומות שלהם. כל אחד ואחת מהם, מצא לעצמו את הדרך להתחמק ולהימנע מלצעוד במעלה השביל שיוביל, אותו או אותה, להגשמה עצמית ולתחושת הסיפוק הנפלאה שבאה בעקבותיה. 

לסיפור ההצלחה של ע׳

אתם יכולים להצליח! השאירו פרטים:
 

אימון להצלחה, סיפורה של ע'

ע' בת 52, מנהלת שיווק בחברה גדולה, משווקת בהצלחה גדולה מוצרים של החברה בה היא עובדת. אבל כשזה מגיע אליה ואל החלומות שלה, אני פוגשת אישה/ילדה שאינה מאמינה שהיא ראויה להיחשף ושאנשים יעריכו אותה על מי שהיא באמת. 

"בזמן שאני מציירת אני מרגישה שיש לי יכולת מיוחדת, שאני באמת מצליחה לגעת בסיפור אנושי שחשוב לספר. אבל אחרי שאני מסיימת את הציור אני מדמיינת את המבט הביקורתי של אנשים אחרים שמסתכלים על הציורים שלי, ופתאום הציורים נראים לי מטופשים וחסרי כל כישרון!"

העצמה נשית – זה לא רק בקריירה

ע' היא אישה מוכשרת בצורה יוצאת דופן. העבודות שלה מלאות תשוקה ויש לה נקודת מבט מקורית במיוחד על אנשים וסיטואציות אנושיות. כשראיתי את הציורים שלה בפעם הראשונה, הבנתי מיד - יש לי הכבוד לבקר בסטודיו של אמנית אמיתית. זאת הסיבה שהופתעתי לגלות, שעד היום אפילו הילדים שלה לא ראו את הציורים שלה. רק לבעלה היא הרשתה לראות את היצירות הנפלאות האלה. מלבדה, אני הייתי האדם השני שזכה לראותן. מיד הבנתי, חשוב שאעשה כל שביכולתי כדי שגם שאר העולם ייחשף ליצירות המרשימות האלה! 

לגלות את המחסום ולהתגבר עליו 

במהלך שיחתנו בפגישה הראשונה ובמספר שאלות בטכניקות NLP, גילינו את מקור הבעיה. ע' נזכרה במורה שלעגה לציוריה לפני כל הכיתה, עוד כשהייתה בחטיבת הביניים. היא זכרה את מבטי הילדים האחרים ואת צחוקם בזמן שהמורה מנופפת בציוריה בלעג. כשסיפרה לי את זה, ראיתי מולי את הנערה המסכנה המושפלת בפני כל בני ובנות כיתתה. ע' ישבה מולי מכווצת, מבטה התחמק ממבטי ואצבעות ידיה שיחקו זו בזו בעצבנות. זה הזמן להתנתק מהתחושה הזאת שמונעת ממנה לפרוח ולהתחבר לתחושות של הצלחה.

 

העצמה אישית - תרגילים שיעזרו לכם להתחבר למקורות העוצמה הפנימיים

במהלך המפגשים הבאים, השתמשתי בטכניקות NLP, בעזרתן גילינו שבזמן שע' מציירת, היא מרגישה שבציוריה יש סיפור ייחודי שלא סופר בשום ציור אחר שראתה בעבר. בזמן שסיפרה את זה, גופה הזדקף בגאווה ועיניה נצצו. היא הרגישה בטוחה בעצמה. משפטי ההעצמה האישית שאמרתי בזמן שהרגישה כך, הצליחו ליפול על אוזניים קשובות. זה הזמן להתחיל במסע המעצים. 

 

לאורך 5 המפגשים הבאים השתמשתי בטכניקות של שיטת NLP שמחברות את החוויות החיוביות של ע' בזמן שהיא מציירת, ולהפוך אותן לחוויות המובילות בחייה. כבר במפגש השלישי היא סיפרה לי שהיא הראתה את הציורים שלה לילדים שלה, בפעם הראשונה בחייהם. כשבוע לאחר המפגש האחרון, ע' התקשרה אליי להזמין אותי לתערוכה הראשונה שלה.

חודש מהיום היא תציג את עבודותיה בגלריה נחשבת בעיר מגוריה!

השאירו פרטים ואשמח לספר לכם יותר עליי ועל השיטה בשיחה אישית:

whats1.png

זה מה שנקרא לנפץ עוד מחסום

בדרך לחלום🌟😁