התחבר/י

העצמה אישית

החלומות שלנו משרטטים את הדרך שלנו להגשמה עצמית,

האמונה ביכולות שלנו - היא שגורמת לנו לצעוד בבטחה במעלה הדרך הזו!

במהלך עבודתי כמאמנת NLP יצא לי לפגוש לא פעם, נשים וגברים עם יכולות מדהימות, שמשהו בתוכם מנע מהם לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, ולהפכם להצלחה הגדולה שהם באמת יכולים להיות, אם בקריירה שלהם ואם בהגשמת חלומות אחרים.
פחד מכישלון, ביטחון עצמי נמוך, חוסר מוטיבציה, דחיינות ומחסומים אחרים, גרמו להם, פשוטו כמשהו, לוותר על החלומות שלהם. כל אחד ואחת מהם, מצא לעצמו את הדרך להתחמק ולהימנע מלצעוד במעלה השביל שיוביל, אותו או אותה, להגשמה עצמית ולתחושת הסיפוק הנפלאה שבאה בעקבותיה.
גם אתה מתקפל בכל פעם שאתה נתקל בעימות ולא מצליח לעמוד על שלך?
גם אתם מרגישים שכבר כמה שנים לא התקדמתם לשום מקום?
גם את חלמת שבשלב זה בחייך כבר תהיי במקום אחר מזה שבו את נמצאת?

השאירו פרטים ויחד נתרגל אימון להצלחה שישים סוף לתקיעות בחייכם תוך *4 מפגשים:

*מספר המפגשים משתנה מאדם לאדם, בהתאם לאופי המקרה הספציפי

הגשמה עצמית - הסיפור של ט׳

ט׳, גבר צעיר ונאה בן 35 שעובד כתקציבאי במשרד פרסום, היה מיואש לחלוטין כשפגשתי אותו לראשונה. למרות נוכחותו הנעימה, עמידתו היתה כפופה, דיבורו חלוש, וכל התנהגותו הבהירה כי הוא מתקשה לתפוס מקום בחלל. כששאלתי אותו איך הוא היה מגדיר את הבעיה העיקרית שלו, אמר – ״בעיה עיקרית? יש לי כל כך הרבה, אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל! בעבודה לא מעריכים אותי ואני עושה את אותו הדבר כבר שבע שנים בעוד האנשים שהתחילו בחברה יחד איתי כבר התקדמו מזמן, אני מרוויח מעט, נשים לא מסתכלות עלי בכלל, ואלה שאני כן יוצא איתן מתנהגות אלי בצורה נוראית ואז נפרדות ממני מהר. אני לא אוהב את הדירה שלי, וגם לא את החברים שאני מרגיש שמזלזלים בי. נמאס לי כבר מהכל!״

העלאת בטחון עצמי - המפתח להצלחה בכל תחומי החיים

על פניו ט׳ נראה כבחור מוצלח ביותר, בעל מראה מצודד, עבודה בחברה נחשבת, וחברים בעלי השפעה, אך ניכר לגמרי שהוא מתייסר מאוד, וכל תדמיתו החיצונית עומדת על יסודות רעועים. היה לי ברור כי ללא מרכז פנימי איתן של בטחון עצמי אותנטי שאינו תלוי בדבר, לעולם לא יוכל ט׳ המקסים – שמבטו הבהיר לי ללא צל של ספק שמדובר באדם טוב ומיטיב – להגיע לתחושות של סיפוק והגשמה עצמית. שלל הבעיות של ט׳ – מקום עבודה שלא מעריך אותו, נשים שמואסות בו, וחברים שמזלזלים בו – נבעו כולן ממקור אחד בלבד והמשיכו להתקיים משום שהוא עצמו לא האמין כלל ביכולותיו ומעלותיו.

העצמה אישית - תרגילים לשיפור עצמי

במהלך פגישתנו הראשונה, איתרתי את העוגנים שעומדים בבסיס הדיבור הפנימי של ט׳, ובעזרת אימון NLP הבנתי שהוא גדל עם אם חזקה ודעתנית, ללא דמות אב שתוכל לשמש לו השראה גברית ראויה. אמו של ט׳ המטירה עליו ביקורות קשות שלא בצדק, צעקה עליו לעתים קרובות, ולפעמים השפילה אותו בפומבי. היא גרמה לו לפקפק ביכולותיו הגבוהות ולחוש מסורס ומשולל כוחות. הייתי חייבת להזכיר לו איזה אדם נפלא הוא, ומה מקומו בעולם, וכן להעביר אותו אימון אישי לקריירה. באמצעות שימוש במשפטי העצמה אישית, מוטטתי את הסילופים וההשמטות שהיו נעוצים בדימוי העצמי של ט׳, ושתלתי במקומם תחושות חיוביות שהיו מבוססות על חוויות טובות והישגים מוכחים מחייו האישיים.

אימון אישי להצלחה בעזרת שיטת אימון NLP

במהלך המפגשים הבאים, עשיתי שימוש בטכניקת NLP כדי להעביר את ט׳ תהליך של העצמה אישית. לאט לאט הבחנתי שצעדו קליל יותר, דיבורו יוצא ממנו בחופשיות ובקול רם וצלול, והוא צוחק לעתים קרובות. היה תענוג לשהות בקרבתו. נדמה שמשא כבד נגול מכתפיו של ט׳, ובשבוע שלאחר הסשן האחרון, עדכן אותי שניגש למעסיקו וביקש להתקדם בתפקיד. ״חשבנו שכבר לעולם לא תבקש״, אמר לו הבוס בחיוך והסביר שחיכה לראות יותר מוטיבציה ורצון מכיוונו של ט׳. לאחרונה החל לצאת עם בחורה שמוצאת חן בעיניו, ומצב רוחו הכללי השתפר פלאים.

 

אימון להצלחה מתאים לכולם!

בשיחה קצרה אסביר לכם כיצד להשיג את היעדים שלכם בכמה צעדים פשוטים:

״תודה רבה על הכל. בתוך תוכי מתחיל להחליט לימין ולעשות דברים מה שצריך כי זה תלוי בי . ממש תודה את מכניסה בי חיות חדשה אין עלייך .

ממש תודה 💗💗״

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

״תודה רבה על הכל. בתוך תוכי מתחיל להחליט לימין ולעשות דברים מה שצריך כי זה תלוי בי . ממש תודה את מכניסה בי חיות חדשה אין עלייך .

ממש תודה 💗💗״

קבע/י פגישה

מלא/י את הטופס למטה, וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטים ליצירת קשר
מידע על הפגישה
זמן ושעה מועדפים

השאירו פרטים ונצא לדרך חדשה:

״נרשמתי ללימודים בטכניון סיגל עשיתי את זה!!!!!!!!!!

הייתי חייבת לשתף ❤״