NLP, איך זה בעצם עובד? הכוח של המילים

אם תחשבו על זה רגע, תגלו שכל המחשבות שלכם, בלי יוצא מהכלל, מורכבות ממילים.

 

"למה זה גורם לי להרגיש ככה?"

למה כל פעם אני חוזרת על אותה הטעות??" 

"למה אני לא מצליח להתמיד?"

"מה מפחיד אותי כל כך בזה?"

"למה אני לא מצליחה להשתחרר מזה?"

 

התחושות הכי עמוקות שלנו, אם לא נצליח לבטא אותן במילים, יוגדרו בתוכנו כלא ברורות, מתסכלות ובעיקר לא נעימות.

בעזרת מילים אנחנו יכולים ליצור מחשבות ותחושות חיוביות ומעצימות שפותחות עבורנו פתח לדרך חדשה של הצלחה ומימוש מקסימלי של היכולות הטמונות בנו.

שיטת ה-NLP מציעה טכניקה מוכחת, מהירה ויעילה לאורך זמן, המאפשרת לכם לחשוף את התחושות והרגשות המעכבים אתכם, לברור מתוכן בצורה מדויקת את המילים השליליות והמגבילות, ולטעון אותן מחדש במילים חיוביות ומאפשרות. רוצים לדעת עוד על NLP?

השאירו פרטים ונתגבר על המחסום:

הטכניקה המובנית של ה-NLP מחברת את המילים החיוביות לבסיס המחשבה שלכם, במהלך המפגשים, אנו יוצרים שינוי משמעותי בחוויה האישית ומטמיעים אותו כאינסטינקט חיובי שילווה אתכם מעתה והלאה.

 

בתהליך מעמיק ופשוט יחסית לביצוע, תוכלו להתגבר על חרדות, פחדים עמוקים והרגלים טורדניים שמלווים ומגבילים אתכם במהלך חייכם המקצועיים והאישיים ולהתקדם בבטחה לחוויות משמעותיות ונעימות הרבה יותר.

טיפול NLP - תפקיד המטפלת בשיטה

המטרה שלי במהלך אימון NLP הוא לא לומר למטופלים ולמטופלות שלי מה לעשות או איך להתנהג. אני לא שופטת, או משליכה את המחשבות והטעמים שלי, אלא מאמצת את נקודת המבט שלהם ומייצרת להם פתרונות שרלוונטיים לשפה האישית שלהם. התפקיד שלי כמטפלת NLP הוא להוליך את המטופלים והמטופלות בתוך מפת עולמם, ועל ידי כך להביא אותם לגלות תובנות משמעותיות שכבר קיימות בהם, בצורה הטבעית ביותר. שיטת טיפול NLP מאפשרת לי לזהות את הדיבור הפנימי שאדם מנהל בינו לבין עצמו - זה שגורם להיווצרותם של פחדים וחרדות - למוטט אותו, ולשתול במקומו משאב חיובי. לכל אחד מאיתנו יש את המשאבים שאנחנו צריכים כדי להשיג את רצוננו!

מה היתרונות של טיפול NLP?

טיפול NLP, בשונה מטיפול פסיכולוגי, תחום בזמן (מספר מפגשים בלבד) ואינו מצריך אתכם כמטופלים, לחשוף פרטים על חייכם האישיים מעבר לנדרש לטיפול הספציפי. האפקט החיובי של אימון NLP, מוטבע באופן עמוק וטבעי במחשבות ובהתנהגויות שלכם. זאת הסיבה שהוא ילווה אתכם לאורך זמן ויהפוך את היום-יום שלכם לנעים ויעיל הרבה יותר. 

 

טיפול NLP למי זה מתאים?

למעשה, כמעט לכולם. הטיפול יעיל למבוגרים, צעירים וילדים הסובלים ממגוון בעיות "גדולות" ו"קטנות". בחרתי לשים את גודל הבעיה במירכאות, מכיוון שאינני מאמינה בהבדל בין בעיה גדולה או קטנה. עבור בן-אדם במצוקה או ברגעי משבר, גם הבעיה הקטנה ביותר יכולה להרגיש גדולה מאוד!

כל אדם סובל, חווה את הבעיה כדבר עצום שמעכב אותו ומונע ממנו ליהנות מהחיים ולפעמים אפילו לבצע פעולות יומיות פשוטות. נשים וגברים הסובלים מחרדות, הרגלים טורדניים (כגון OCD), חוסר בטחון עצמי, חוסר מוטיבציה, כמו גם, ילדים הסובלים מבעיות שונות (כגון חרדות חברתיות, הפרעות אכילה ועוד), אינם יכולים לבטא את יכולתם האמיתית בסיטואציות שונות, ובכך למעשה מונעים מעצמם, ובמקרים רבים גם מהסובבים אותם, ליהנות ממגוון עצום של חוויות שהחיים מזמנים לנו כל יום. 

מה קורה במהלך המפגשים של טיפול NLP?

אימון NLP אינו מצריך מכם מאמץ מיוחד. במפגש אישי או קבוצתי (לבחירתכם) באווירה נעימה, מאפשרת ומעצימה, נאבחן בשיחה ושאלונים קצרים את מקור הבעיה ונתמקד בטיפול בה. הטיפול מתבצע בשיחה, תרגילים וטכניקות פשוטים לביצוע.

השאירו פרטים ואספר לכם עוד על האופן בו טיפול NLP פשוט וקצר טווח יכול להאיר את חייכם:

מאמנת NLP | סיגל פולוין

״עוד מחסום שהתנפץ....✨🌟⭐✨״

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

רשת 13 ממליצים על סיגל פולוין כמטפלת NLP