התחבר/י

אימון להתמודדות עם חרדת טיסה בשיטת NLP

ההימנעות ממקורות החרדה אינה פתרון. היא דרך עוקפת שמונעת מאתנו לחוות דברים חדשים, לפתח קשרים חדשים ובריאים ובכלל למקסם את יכולות ההצלחה שלנו!

לרבים מאיתנו יש חרדות ופחדים שמעכבים אותנו, חרדה חברתית, פחד קהל, פחד מכלבים, חרדת טיסה ועוד ועוד. הם מלווים אותנו לאורך שנים ולמרות התחושה הנוראית שהם יוצרים, אנחנו כבר כל כך רגילים לחוות אותם, עד כדי כך שאנחנו באמת מאמינים שאין דרך אחרת. שאין לנו ברירה אלא לחיות איתם כחלק מהיום יום שלנו.

הזעה מוגברת, דופק גבוה, תחושה של שיתוק או חוסר שקט, הם רק חלק מהסימפטומים, שמפתיעים אותנו לרעה ברגעים הכי לא צפויים, בכל פעם שאנחנו חווים חרדה ופחד.
ברוב המקרים, במקום לפתור אותם, אנחנו מלמדים את עצמנו שיטות לעקוף ולהימנע מהם, וכך למעשה אנחנו מונעים מעצמנו המון חוויות ומפגשים חדשים ומרגשים.

השאירו פרטים ונתגבר על החרדה:

שיטת NLP - אימון טבעי להתמודדות עם חרדות טיסה

לכל התחושות האלה יש מקום מסוים במוח שלנו, כמו קובץ בתיקייה במחשב או חוטים במנגנון חשמלי, שכדי להתגבר עליהם אנו צריכים למצוא את מיקומם המדויק ולתכנת אותם מחדש באופן חיובי. טכניקת NLP מאפשרת לכם התמודדות עם חרדות ללא תרופות בטכניקה מובנית ויעילה לאורך זמן. היכולת המוכחת של השיטה מאפשרת לכם להתגבר על מחסומים רבים ולהמריא אל עבר יעדים חדשים ומרגשים!

 

חרדת טיסה - סיפורו של א'

בפעם הראשונה שראיתי את א’ לא האמנתי שזאת הסיבה שבגללה הוא בא לפגישות. לפניי עמד בחור נאה מאוד, גבוה עם יכולת ביטוי מרשימה. בן 41, הייטקיסט מצליח, נשוי ואב לשתי בנות מקסימות.

לפני א’ עמדה הצעה עסקית מדהימה מעבר לים, שהצריכה אותו לטוס למפגש עם לקוח עסקי חשוב באירופה. הייתה רק בעיה אחת, לא’ יש פחד מטיסות. מבחינתו אין שום דרך בעולם שהוא יהיה מוכן לעלות על מטוס. זאת גם הסיבה שא’ מעולם לא היה בחו”ל.

אימון להתמודדות עם חרדה – זה חשוב גם למשפחה שלך

“אני נשוי כבר 15 שנה ואף פעם לא הייתי עם אשתי בחו”ל, גם לא עם הילדות. הבת הגדולה שלי בת 14 ובגלל הפחד שלי לא עשינו לה טיול בת-מצווה לחו”ל. לפני חצי שנה, כשהקטנה חגגה 12, אשתי טסה איתן לטיול בארה”ב, בלעדיי. לא יכולתי למנוע את זה מהן יותר. זה לא היה פייר כלפיהן. עכשיו עם ההצעה העסקית הזאת, זה כבר לא סתם למנוע מהן חוויות, החתימה על העסקה הזאת יכולה להשפיע על העתיד של כל המשפחה שלי!”.

איך להתמודד עם חרדות – שיטת NLP

כדי להתחיל את האימון בפחד מטיסות של א’, היינו צריכים להתחיל במציאת מקור הבעיה. בעזרת מספר שאלות בטכניקת NLPהצלחנו לאתר אותה.

א’ סיפר שבגיל 17 הוא ראה סרט תיעודי על אסונות טיסה ומשפט אחד שנאמר בסרט נחקק עמוק בזיכרונו.
“לא הגיוני שחתיכת מתכת ששוקלת עשרות טונות ומכילה מאות אנשים, יכולה להתגבר על כוח המשיכה בלי ליפול!”. המשפט הרגיש לא’ כל כך הגיוני, עד ששום הגיון אחר לא הצליח להתגבר עליו. א’ כמעט התבייש לספר לי את זה. הרגשתי שהגיע הזמן לתת לא’ את הכלים להמריא.

איך להתגבר על חרדת טיסה ב-4 מפגשים

במהלך המפגשים הבאים השתמשתי בטכניקת NLP, בכדי לטעון את התחושות המעכבות של א’ לגבי טיסות במחשבות חיוביות. אפשר היה לראות את השפעתן של השיחות ממפגש למפגש. אפילו צורת ישיבתו השתנתה.

 
בכל מפגש הוא ישב זקוף יותר, כתפיו משוכות לאחור והחיוך אט אט חזר לפניו.
אחרי 4 מפגשים הוא היה מוכן להמריא – כרטיסי הטיסה לפגישה העסקית נקנו.

יומיים אח”כ קיבלתי מייל מא’ – “תודה לך. העסקה נחתמה.”

 

השאירו פרטים ותוך כמה אעזור גם לכם לטוס בכיף וללא חרדות:

״המון המון תודה סיגל

האחת ויחידה אין כמוך אלופה

שולחת לך חיבוק❤״🏆🏆🏆

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

״המון המון תודה סיגל

האחת ויחידה אין כמוך אלופה

שולחת לך חיבוק❤״🏆🏆🏆

קבע/י פגישה

מלא/י את הטופס למטה, וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטים ליצירת קשר
מידע על הפגישה
זמן ושעה מועדפים

השאירו פרטים ונצא לדרך חדשה:

״נרשמתי ללימודים בטכניון סיגל עשיתי את זה!!!!!!!!!!

הייתי חייבת לשתף ❤״