התחבר/י

אימון להצלחה בקריירה בשיטת NLP

אחת התחושות היפות ביותר היא הגשמה עצמית בתחום העיסוק - בעזרת אימון לקריירה תיפתח עבורכם הדלת למעיין אינסופי של סיפוק אישי!

אימון לקריירה- מדוע צריך אותה?

בתקופה הנוכחית, המתאפיינת בגישה הישגית ותחרותית הדורשת מאיתנו להצליח בכל אפיק של חיינו, אנשים רבים סובלים מביטויים של חוסר בטחון, תסמונת המתחזה, לחץ, שחיקה, והיעדר שביעות רצון ממקומם התעסוקתי. אין ספק שקשה להצטיין בכל, וכמובן שאיש אינו מושלם. הרשתות החברתיות מציגות לנו תמונה שקרית לפיה כל מי שאינו מסוגל ללהטט בין שלל עיסוקים והתחביבים, ויחד עם זאת לנהל חיי משפחה למופת, מה שתורם לתחושת הערך העצמי הנמוך שקיים בנו מלכתחילה. ללא אימון לקריירה להצלחה והעלאת ביטחון עצמי, שוקעים בני ובנות המאה העשרים ואחת למצב של עומס בעבודה שעליה אין הם מתוגמלים כראוי. הם אינם יודעים או איך לעבור ראיון עבודה בהצלחה, ומובן מאליו שהשלב הבא הוא דכאון, חרדה, הימנעות, וריחוק מכל האלמנטים הנפלאים של החיים. אימון נכון יביא לכם תוצאות וימנע תוצאות לא רצויות.
גם אתם רוצים לשנות עיסוק אך חוששים כי אינכם יודעים איך לעבור ראיון עבודה?
את מרגישה שהפוטנציאל שלך במקום העבודה לא ממומש, ושיכולת לעשות הרבה יותר?
אתה עובד כבר שנים באותה משכורת, אבל לא מצליח להבין איך לבקש העלאה בשכר?

השאירו פרטים ואלמד אתכם משפטי העצמה אישית שיובילו אתכם לדרך חדשה בכמה מפגשים קצרים:

אימון לקריירה עם NLP להתמודדות עם לחצים במקום העבודה

על פי מחקרים מהשנים האחרונות עולה כי כמעט 50% מתושבי המדינה חווים לחץ נפשי או מתח בעבודה, נתון לא מפליא בהתחשב בכך שישראל משתייכת לאחת המדינות הספורות שבהן רוב האזרחים עובדים יותר מ-50 שעות בשבוע. לחץ הינו תגובה פיזית לסיטואציה של היעדר משאבים – דוגמת חוסר עניין, אווירה עוינת, או דרישות גבוהות מדי בזמן מועט – והוא יכול לגרום להיעדר אנרגיות, ומאוחר יותר למחלות עורקים, תפיסות שרירים, מיגרנות, ובמקרים חמורים יותר גם סוכרת, מחלות לב ובעיות פריון. למרות שלחץ נראה לרבים מאיתנו כמו מצב חיים נתון, חשוב מאוד שנדע לעצור את התופעות הללו ונבין איך להתגבר על פחדים בעבודה. שיטת NLP יכולה לסייע לנו על מנת לפוגג כליל את המתח, ולהתנהל בחופשיות ובקלילות במקום העבודה שלנו. משום שאימון NLP הינו קצר טווח ונקודתי, ניתן בעזרתו להגיע במהירות לתחושות של העצמה אישית, שאינה תלויה בקריירה.

אימון אישי של ס׳

במהלך הפגישה הראשונה שלי ושל ס׳ – בן 43, סמנכ״ל בכיר בתאגיד לניהול השקעות – לא הפסיק הטלפון הנייד שלו מלצלצל. ביקשתי ממנו שיכבה את המכשיר לשעה קלה כדי שנוכל להתרכז באימון, אך הוא סירב. ״אני מצטער, אני פשוט לא יכול״, אמר. ״יש לי איזו עסקה מטורפת ודחופה בטירוף שאני חייב לסגור, ואם אני לא זמין אפילו רגע אחד, הכל נופל. זה על הכתפיים שלי, ועתיד החברה תלוי בזה״. לא התקשיתי לקרוא בין השורות ולהבין את בעייתו של ס׳ – ניכר לגמרי שמקום העבודה שלו מפעיל עליו לחץ בלתי פרופורציונלי, ושהוא חש אחריות כבדה ביותר על העסקאות שעוברות תחת ידיו. בנוסף, ס׳ הלין באזניי כי למרות כל השקעתו במקום, השכר שהוא מרוויח נמוך ביחס לתפקיד, ושהוא חושש שאם יבקש העלאה, יפוטר באופן מיידי.

הגשמה עצמית - למוטט את התלות בעבודה

בפגישתנו הבאה בסשן של אימון אישי לקריירה, הסכים ס׳ לכבות את הטלפון ולהניחו בצד לאחר הפצרותי החוזרות ונשנות, וסיפר שהעס קה עליה דיבר בסשן הקודם לא יצאה לפועל, מה שגרם לו לדכדוך עמוק ולתחושה של חוסר משמעות. ס׳ תיאר לי מצב קלאסי במסגרתו או שחווה לחץ משתק בשל יעדים מפלצתיים שהוצבו לו בחברה, או ששקע למרה שחורה ואפיסת כוחות בעקבות חוסר הצלחות. הפעמים בהן עולה בידו של ס׳ לסגור עסקאות מסתכמות בכמה רגעי אושר בודדים, שמתחלפים עד מהרה בלחץ מחודש, בשל הצורך למצוא את הפרויקט הבא, ומהפחד שייכשל בכך. כמו כל כך הרבה גברים אחרים שפגשתי, ס׳ מצא את עצמו תחת משבר הלחצים הבלתי אפשרי של מוסר העבודה בעת הנוכחית. הוא הוגדר לחלוטין על ידי מקום עבודתו, אשר קבע את תחושת הערך העצמי שלו וגרם לו להזדהות איתו בצורה יסודית. תופעה זו השפיעה על יחסיו של ס׳ עם סובביו, ובראש ובראשונה אשתו וילדיו, אשר נאלצו לשאת את התקפי הזעם שלו כאשר היה נתון במתח כבד, או את דכדוכו הכבד כאשר לא הסכים לצאת מהמיטה.

איך להתקדם בעבודה - העלאת ביטחון עצמי שאינו תלוי בדבר

במסגרת אימון אישי לקריירה שביצעתי איתו, הצעתי הראשונה לס׳ היתה שיודיע למעסיקו כי אם הלחץ בעבודה לא ייפחת, ואם שכרו לא יעלה – הוא יתפטר לאלתר. הוא כמובן שלל את דברי בתוקף. בעזרת אימון לקריירה באמצעות NLP הראיתי לו כיצד בהלתו הגדולה מהרעיון שהעליתי מעידה על התלות שהוא בנה מול החברה. לאחר שחקרנו את מהלך חייו של ס׳, הגענו יחד למסקנה כי בשל הדיסלקציה הקשה שאובחנה אצלו בגיל 13, ומנעה ממנו להצליח בלימודים, התקבעה אצלו מחשבה שגויה שהוא אינו יכול להצליח באף תחום. אביו אמר לו יום אחד שהוא דואג שס׳ יהפוך להיות מנקה רחובות, כי אין לו שום כישורים לדברים אחרים, מסר שנעגן אצל ס׳ וכונן את כל מבנה התקשורת שלו מול המציאות – בעוד ברור לחלוטין כי מדובר באדם רגיש, חכם, שיוכל להצליח בכל אשר יפנה. כל מה שהיה צריך הוא אימון אישי לקריירה על מנת לשקף לו את הפער בין תפיסתו לבין המציאות, ולגרום להפנמה כי כישוריו ויכולותיו הם הרבה מעבר למה שהוא חושב או מאמין. כשמשתנה התפיסה- מתחילה האמונה וההצלחה.

אימון אישי לקריירה בעזרת שיטת NLP

הקראתי לס׳ את התרחישים שהכתיב לי בשפתו שלו והתרחשו בשנים האחרונות במקום עבודתו – הן מול הבוס והן מול הכפופים לו – וכך נוכח בעצמו כי המקום זקוק לו הרבה יותר ממה שהוא זקוק למקום. משמעות הדבר, הבנו שנינו בחיוך גדול, שפרנסי החברה לעולם לא יחלמו לפטרו, וכי הוא יכול לדרוש שיתחשבו בצרכיו מבלי לסכן את מעמדו. יתרה מכך – התחוור סוף סוף לס׳ שאם זו אכן המציאות, הרי שעתידו המקצועי אינו תלוי בחברה בה הוא עובד כרגע, והוא יוכל למצוא בקלות רבה עבודה בכל חברה אחרת, בשל יכולותיו הגבוהות – עליהן מעיד האמון הגדול שרוכשים לו כל הקולגות שבאים איתו במגע. בחלוף חודש קיבלתי אימייל מס׳ – ״קיבלו את כל מה שביקשתי ואף יותר! בכל מקרה אני בודק גם אופציות אצל חברות אחרות כרגע, למה לא בעצם? 🙂״ זוהי ללא ספק הוכחה בולטת לכך שאימון אישי לקריירה יכול לעזור ולעשות תפנית גדולה בחיים.

מי שיודע איך להתגבר על פחדים בעבודה יוכל לפרוץ מחסומים אדירים בדרך אל ההצלחה! השאירו פרטים ואסביר לכם כיצד:

״דבר ראשון ובולט שראיתי ברגע שנפתחה הדלת לביתה של סיגל, הוא החיוך הענק והמזמין שבו היא קיבלה אותי. קליניקה באווירה חמה ומרגיעה, אכפתיות בלתי נגמרת בין האימונים וגם לאחריהם. המון תודה!״

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

״דבר ראשון ובולט שראיתי ברגע שנפתחה הדלת לביתה של סיגל, הוא החיוך הענק והמזמין שבו היא קיבלה אותי. קליניקה באווירה חמה ומרגיעה, אכפתיות בלתי נגמרת בין האימונים וגם לאחריהם. המון תודה!״

קבע/י פגישה

מלא/י את הטופס למטה, וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטים ליצירת קשר
מידע על הפגישה
זמן ושעה מועדפים

השאירו פרטים ונצא לדרך חדשה:

״נרשמתי ללימודים בטכניון סיגל עשיתי את זה!!!!!!!!!!

הייתי חייבת לשתף ❤״