התחבר/י

אימון NLP | אודות סיגל פולוין

הדרך שלכם קיימת - אתם רק צריכים שיכוונו אתכם אליה!

נעים מאוד שמי סיגל פולוין, מאסטר NLP ומומחית בשינוי מחשבתי והתנהגותי.

אל שיטת NLP הגעתי אחרי מסע ארוך ומרתק כמנהלת בכירה בחברות מובילות וכיזמית בעלת עסקים מצליחים. בכל תפקידיי הובלתי נשים וגברים, כיחידים וכחלק מקבוצה, לעמוד באתגרים מורכבים ולהשיג מטרות מקצועיות ואישיות בהצלחה רבה.
לאורך השנים תמיד הרגשתי שמעבר להצלחות הכלכליות, המפגשים האנושיים הם שמניעים אותי. היכולת הטבעית שלי להקשיב ולשאול את השאלות הנכונות, לדרבן ולהוציא את הטוב שבכל אחד ואחת, להניע אנשים לעשייה משמעותית והתפתחות אישית – כל אלה, הם למעשה המנוע המשמעותי ביותר בחיי.
בחרתי להגשים את החלום שלי – לעזור לאנשים לממש את עצמם ואת הפוטנציאל האדיר הגלום בהם בכדי להשיג את רצונם. להפוך את היכולות הטבעיות שלי והניסיון הרב שצברתי לאורך השנים לכלים שאפשר להעניק לאחרים – שיטת NLP היא הפתרון המושלם להגשים זאת.

הטכניקות של NLP, היעילות המוכחת והמהירות הגדולה בה רואים תוצאות, מתאימים בדיוק לקצב החיים שלנו ומייצרים פתרונות באופן מיידי – זה הזמן והדרך להתגבר על הבעיה, להצליח במשימה ולהתקדם אל עבר האתגר הבא. אין צורך לעצור, הכלים היעילים של שיטת NLP הופכים להיות חלק מכם וילוו אתכם להצלחות עתידיות לאורך שנים קדימה!

מאז הסמכתי לפני שנים למאסטר NLP זכיתי לאמן אינספור מקרים חרדות, פחדים, חוסר מוטיבציה, בטחון עצמי נמוך, הרגלים טורדניים, הפרעות אכילה, של נשים, גברים וילדים, שפרצו גבולות, שינו הרגלי חשיבה וגילו שלהצלחה שלהם אין גבול. בזכות ניסיון חיי והניסיון המקצועי העשיר שלי, יש לי את היכולת לכוון אתכם ביד בטוחה ומתוך היכרות עמוקה עם שלל רגעים אנושיים ובהתאמה מקצועית לצרכים הייחודיים שלכם. בזכות הניסיון שלי, אני מכירה את המציאות המורכבת בה אתם חיים, את ההתמודדויות היומיות שלכם ומייצרת פתרונות מתוך הבנה של החיים האמיתיים ולא מתוך חדר טיפול מבודד וסטרילי, שאינו מתחשב בקשיים של המציאות.
לאורך השנים כמטפלת NLP אני ממשיכה להעמיק וללמוד במגוון קורסים נוספים והכשרות מקצועיות, המשאירים אותי מעודכנת בטכניקות המתקדמות ביותר. מתוך הבנה שידע רב וכלים מגוונים, מאפשרים לי להיות מאמנת NLP טובה יותר ולהתאים לכל אחד ואחת מכם את הטיפול בטכניקות היעילות ביותר עבורכם, בהתאמה ספציפית לכל מקרה, ומתוך ידיעה שאוביל אתכם לגלות שאתם יכולים לעשות דברים מדהימים, הרבה הרבה יותר מכל מה שאתם מדמיינים.
אני מזמינה גם אתכם לעשות את השינוי שחיכיתם לו – כי עכשיו זה הזמן שלכם לפרוץ קדימה!
יחד נמצא פתרונות לבעיה הספציפית שמטרידה אתכם, בתשאול מיוחד ובהתאמה ייחודית לצר כים שלכם, נמצא את הטריגר שמנהל אתכם, נמוטט אותו ונעגן במקום משאבים להצלחה. מבלי “לחפור” בעבר, במהירות וביעילות שתלווה אתכם זמן רב קדימה.
השאירו פרטים ואשמח לספר לכם יותר עליי ועל השיטה בשיחה אישית:

״יש לך חלק עצום בכל מה שאני עוברת!

נתת לי מפתח קסם לדלת שהייתה נעולה המון שנים בצילנדר משוריין״

גאה להצטרף לרשימת המומלצים של ערוץ 13!

״יש לך חלק עצום בכל מה שאני עוברת!

נתת לי מפתח קסם לדלת שהייתה נעולה המון שנים בצילנדר משוריין״

קבע/י פגישה

מלא/י את הטופס למטה, וניצור איתך קשר בהקדם.

פרטים ליצירת קשר
מידע על הפגישה
זמן ושעה מועדפים

השאירו פרטים ונצא לדרך חדשה:

״נרשמתי ללימודים בטכניון סיגל עשיתי את זה!!!!!!!!!!

הייתי חייבת לשתף ❤״